O mnie

To jest mój amatorski blog ojcowski. Jest pewnie inny od pozostałych. Piszę o sobie, o swoim rodzicielstwie, o swoich przemyśleniach, o moich emocjach – o tym co mnie złości, o tym co mnie cieszy. Rzadko piszę o tym, co dzisiaj zrobiły moje dzieci. Nie wrzucam tutaj zdjęć ich uśmiechniętych buziek, nie piszę o ich kupkach. Interesuje mnie autentyczne bycie z nimi. Popełniam błędy i staram się wyciągać z nich coś cennego. Nie cenzuruję moich myśli. Nie zastanawiam się długo przed opublikowaniem tekstu. Chętnie Cię poznam i przeczytam, co masz mi do powiedzenia – z czym się zgadzasz i z czym się nie zgadzasz. Zapraszam do kontaktu!

Duży wpływ na mnie ma psychoterapia Gestalt (mam uprawnienia do świadczenia pomocy psychologicznej w tym nurcie),  Porozumienie bez Przemocy (NVC) i rodzicielstwo bliskości. Odbyłem staż psychoterapeutyczny na dziennym oddziale psychiatrycznym.

W październiku 2018 rozpocząłem kolejne trzy lata Szkoły Psychoterapeutów prowadzonej przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt. Jest ona akredytowana przez EAGT i Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Niedawno byłem przez 10 miesięcy na urlopie macierzyńskim i rodzicielskim po narodzinach bliźniąt. Zajmowałem się wtedy czwórką dzieci. Chwilę temu wróciłem do pracy i próbuję to pogodzić z życiem rodzinnym i bieganiem. Nie jest łatwo.

Jestem też dostępny tutaj: FacebookTwitter.